MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4834155
nr 483 4155
Byrå
barockstil, Ek, längd: 59, djup: 39, höjd: 65 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 september 2007
kl 16:09:30
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr
550 kr